Boyasız Hasar Onarım Hizmetleri

BemCar Otomotiv Bahçeşehir’de, BMW otomobilinizdeki kaportadaki boya gerektirmeyen göçük düzeltmelerinizi, plastik parça lokal onarım ve boyama işlemlerinizi ve jant onarımlarınızı kolay ve hızlı şekilde yaptırabilirsiniz.

Boyasız Kaporta Hasar (Göçük) Onarımı
Boyasız kaporta göçük onarımı dış darbeler sonucu BMW otomobilinizin kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme teknik ve uygulamasıdır.

Boya gerektirmeyen kaporta göçük düzeltme işlemi, kaporta onarımı ve boyama yapılmadan gerçekleştiğinden dolayı onarımın kalitesi göçüğün bulunduğu konum ve boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Lokal Boya Onarımı
Lokal boya uygulamasında onarım bölgesi mümkün olduğunca küçük tutularak aracın orijinal boyası ve verniğinde özel bir teknik uygulanarak hasar onarılır. Genellikle çamurluk, kapı, tampon gibi parçaların kenar bölgelerindeki boya hasarlarının giderilmesinde kullanılır

Tampon, Jant ve Plastik Hasar Onarımı
Plastik malzemeden üretilmiş parçalarda oluşan ve teknik olarak onarılabilir sıyrık, çatlak, yırtık, göçük, deformasyon gibi hasarlar özel onarım teknikleri ile onarılırlar. Jant üzerinde darbe ve kimyasal maddelerden dolayı oluşan hasarlar giderilip kırık bölümler onarıldıktan sonra özel boya tekniği ile boyanarak yenilenir.